Ako nakupovať

1. Vyberte si tovar

V katalógu si vyberte tovar, ktorý sa Vám páči. Kliknite na neho a zobrazia sa podrobné informácie.

2. Zvoľte veľkosť a množstvo

Detail tovaru obsahuje informácie o použitých materiáloch a technológiách a charakteristiku tovaru. Zvoľte Vašu veľkosť a množstvo v zvolenej veľkosti. Kliknite na tlačidlo Vložiť do košíka. Tovar tým len vložíte nezáväzne do košíka, kedykoľvek ho potom môžete odstrániť. Ak si chcete objednať vybraný tovar vo viacerých veľkostiach, vložte do košíka najprv jednu veľkosť a počet kusov, potom vkladajte postupne ďalšie veľkosti. Počty kusov aj veľkosti budete môcť neskoršie ešte meniť.

3. Košík

Vstúpiť do košíka môžete kliknutím na červený box umiestnený na všetkých stránkach v pravom hornom rohu a kliknutím na odkaz Košík alebo tlačidlo Dokončiť nákup.

4. Obsah košíka

V košíku je prehľadne zobrazený všetok tovar, ktorý ste do neho vložili. Každý kus tovaru je na samostatnom riadku. Je možné ešte zmeniť veľkosť, prípadne pridať rovnaký tovar (v ľubovoľnej veľkosti) do košíka. Ku každému tovaru nám môžete vložiť ľubovoľný odkaz či spresnenie, ktoré nám pomôže splniť Vaše priania a požiadavky týkajúce sa objednávaného tovaru. Každý jednotlivý kus môžete taktiež z košíka odobrať.

5. Skontrolujte obsah košíka

Pod výpisom tovaru je zobrazená celková cena. Tá však zatiaľ neobsahuje cenu za doručenie, ktorá bude pripočítaná po výbere spôsobu doručenia. Skontrolujte obsah košíka a kliknite na tlačidlo Pokračovať v objednávke. Obsah košíka môžete zmeniť aj v ďalších krokoch objednávky.

6. Zadajte údaje pre doručenie

V tomto kroku vyplňte údaje pre doručenie tovaru. Ak ste členkou/členom Baťa klubu, vyplňte číslo Vašej karty a PIN v ľavom formulári. Po prihlásení sa v pravej časti objavia Vaše kontaktné údaje. Ak si prajete doručiť tovar na inú adresu, môžete údaje zmeniť, údaje z Vášho Baťa klub konta zostanú zachované. Ak nie ste členkou/členom Baťa klubu, vyplňte do pravého formulára údaje pre doručenie tovaru. Tovar Vám môžeme doručiť taktiež do zamestnania. Stačí zvoliť adresu a názov spoločnosti.

7. Potvrďte údaje pre doručenie

Skontrolujte zadané údaje a potvrďte ich kliknutím na tlačidlo Pokračovať v objednávke. Údaje pre doručenie môžete v ďalšom kroku prekontrolovať, prípadne opraviť.

8. Spôsob doručenia

Tovar zasielame kurierskou službou. Po prekontrolovaní podmienok doručenia môžete kliknúť na tlačidlo Pokračovať v objednávke.

9. Kontrola údajov

Toto je posledný krok pred záväzným objednaním. Tu máte poslednú možnosť skontrolovať svoje údaje. Ak ste zvolili platbu na dobierku, kliknutím na tlačidlo Objednať si záväzne objednáte tovar.

Slovan Fans © 2017 | All rights reserved Powered by Hodinový Grafik